Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
logo generali

Generali pojišťovna, a.s.


O pojišťovně

Generali pojišťovna, a.s. má hustou poboček. Ty jsou rozesety po celé České republice. Jde o třetí největší pojišťovnu u nás. Generali je nadnárodní společností. Soustředí se na oblast životního i neživotního pojištění. Má mnohé produkty zahrnující pojištění osob, majetku, motorových vozidel, odpovědnosti a individuálních rizik.Povinné ručení

Generali pojišťovna nabízí dva produkty povinného ručení, které ještě dělíme na dvě varianty.

  • Základ Venkov/Město: Zahrnuje zákonné limity pojistného plnění 35/35 mil.Kč a má zdarma široké asistenční služby v ČR i v Evropě.
  • Komplet Venkov/Město: Má vysoké limity pojistného plnění ve výši 70/70 mil.Kč, zdarma pojištění střetu se zvěří a zdarma nadstandarní asistenční služby v ČR i v Evropě.

Variantu „Venkov“ si mohou sjednat fyzické osoby s trvalým bydlištěm v obci do 30 000 obyvatel. „Město“ je pro fyzické i právnické osoby s trvalým bydlištěm v obci nad 30 000 obyvatel.

Na povinné ručení poskytuje Generali pojišťovna četné bonusy a slevy za provoz bez nehod, pro placení pojistného jednorázově za celý rok. Dále získáte slevu na produkty havarijního pojištění, pro držitele průkazu ZTP atd.Havarijní pojištění

Havarijní pojištění Generali si lze vybrat ze dvou variant:

  • Kasko: Můžete si sjednat pojištění „all risk“, které se vztahuje na havárie, vandalismus, neoprávněné užívání, živení události, požár, výbuch či odcizení. Havarijní pojištění zahrnuje havárie, vandalismus, neoprávnění užívání, živelní události, požár nebo výbuch. Sdružená varianta je cenově výhodným balíčkem, ve kterém máte Kasko ve všech variantách. Zahrnuje i bezplatné asistenční služby.
  • Mini Kasko: V rámci tohoto pojištění máte pojištění rizik živelních škod, střetu se zvěří, požáru, výbuchu a škod způsobených vandaly. Můžete ho rozšířit o pojištění rizika odcizení.

Pojištění se u nových vozidel sjednává na prodejní cenu a u ojetých vozidel na časovou cenu.Možnosti připojištění

K pojištění vozidel si může zvolit připojištění zavazadel, připojištění půjčovného během opravy vozidla a připojištění čelního skla.


Povinné ručení kalkulačka