Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
logo cpp

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group


O pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. představuje univerzální pojišťovnu, která své produkty zaměřuje na soukromé osoby i na podnikatele. Na českém trhu působí od listopadu 1995 a roku 2005 vstoupila do jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insourance Group. Má více než 11 miliónu klientů po celé Evropě. Jejím jediným akcionářem je Kooperativa pojišťovna, a.s.

Pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení u nás. Zaměřuje se i na četné další produkty, mezi které patří životní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů.Povinné ručení

Povinné ručení u ČPP má rozsáhlé asistenční služby zdarma, a to v případě nehody, ale i při poruše. Dostanete bonus za bezeškodní průběh a extra bonus PROFI i pro začátečníky. K povinnému ručení máte pojištění vozíku nebo mopedu zdarma a pojišťovna vám zaručuje rychlé a korektní vyřízení pojistné události.

Povinné ručení si můžete vybrat ze třech variant:

  • SPOROPOV: Jde o levný produkt ideální pro ty, kteří jezdí jen v České republice. Zajišťuje vám zdarma asistenční služby, pomoc při nehodách, ale i poruchách, zdarma povinné ručení přípojné vozidlo do 750 kg. Limity škod zdraví/majetku jsou 35/35 mil. Kč.
  • SPECIÁL PLUS: Jde o nejprodávanějších produkt u ČPP. Asistence je zaměřená nejen na Českou republiku, ale i na celou Evropu. Limity škod na zdraví/majetku jsou 50/50 mil. Kč.
  • SUPER PLUS: U této varianty pojištění máte na rozdíl od předchozích nabídek navíc zdarma úrazové pojištění řidiče a jsou tu nejvyšší limity úhrad škod na zdraví i majetku. U obojího to je 100 mil.Kč.


Havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. nabízí havarijní pojištění pro osobní vozidla, nákladní vozidla, autobusy, traktory, návěsy, přívěsy, tahače a pracovní stroje s registrační značkou. ČPP pojišťovna má v oblasti havarijního pojištění připraveny dva produkty:

  • IDEÁLKASKO: Platí na území celé Evropy a zajistí vám rychlou a kvalitní likvidaci pojistných událostí. Pojistné plnění u oprav v autoservisech je v cenách nových náhradních dílů. Můžete si vybrat z kombinací: all risk, havárie + živelní události, odcizení + živelní události.
  • SPOROKASKO: Pojištění je vhodné pro ojetá vozidla starší 3 let. Je levnější a platí jen na území České republiky. Kombinaci pojistných nebezpečí si můžete vybrat z all risk a havárie + živelní události.

Nabízená zvýhodnění:

  • slevu 5% uzavřete-li s pojišťovnou i povinné ručení
  • sleva na zabezpečení vozidla proti odcizení
  • sleva za bezeškodní průběh předchozího havarijní pojištění


Možnosti připojištění

U České podnikatelské pojišťovny si můžete sjednat i doplňková pojištění. Mezi ně patří úrazové pojištění, pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla, pojištění přírodních rizik, pojištění asistence plus a pojištění léčebných výloh v zahraničí.


Povinné ručení kalkulačka