Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
logo allianz

Allianz pojišťovna, a.s.


O pojišťovně

Allianz pojišťovna, a.s. představuje stoprocentní dceřinou společnost Allianz New Europe Holding GmbH. Na našem trhu působí od roku 1993 a patří mezi tři nejvýznamnější pojišťovny v České republice.

Díky svému zázemí Allianz Group má pojišťovna výhodu při využití mezinárodního know-how. Pro zajištění rizik využívá Allianz pojišťovna renomované společnosti. Jsou jimi např. Allianz SE, Swiss Re, Munich Re a další.

Allianz pojišťovna nabízí mnohé produkty určené privátním i firemních zákazníkům. Patří mezi ně životní pojištění, majetkové pojištění pro podnikatele, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, pojištění profesní odpovědnosti, pojištění průmyslových rizik, penzijní pojištění, cestovní pojištění a komplexní autopojištění.Povinné ručení

Allianz pojišťovna nabízí několik variant povinného ručení. Jsou jimi:

  • Normal: Má limit pojistného plnění 35/35 mil.Kč (škody na vozidle a ušlém zisku/škody na zdraví a způsobené usmrcením osoby). Získáte s ním také zdarma základní asistenci, povinné ručení k přípojnému vozíku a motocyklu a úrazové pojištění dětí ve vozidle.
  • Optimal: Limit pojistného plnění tu je 50/50 mil.Kč. Zdarma získáte to, co u programu Normal. Navíc je tu ještě poškození živlem (vichřice, krupobití, úder blesku, povodeň, požár, pád stromu…), zvířetem a garanci mobility. Garance Mobility vám zaručuje, že když způsobíte jako řidič nehodu a vážně se zraníte, vyplatí vám Allianz až 500 000 Kč na pořízení nového auta a po dobu 10 let vám bude vyplácet roční renty dosahující až 30 000 Kč.
  • Exkluziv: Limit pojistného plnění je 100/100 mil.Kč. Zdarma navíc ještě dostanete pojištění střetu vozidla se zvířetem, náhradní vozidlo po dobu 5 dní, přímou likvidaci a 1. škoda je bez vlivu na bonus.

Pojišťovna dává k povinnému ručení slevy za věrnost a za jízdu bez nehod. Můžete získat i další slevy, konkrétně to je 5% za penzijní připojištění, 5% za životní pojištění, 5% za pojištění majetku a 5% při současném sjednán povinného ručení a havarijní pojištění.Havarijní pojištění

Havarijní pojištění můžete získat ve třech variantách:
  • Normal: Pojištění proti odcizení, přírodním živlům (krupobití, vichřice,…) a vandalismu. Zdarma tu je základní asistence a náhradní vozidlo pro dobu 5 dní.
  • Optimal: Zahrnuje to samé jako varianta Normal s tím rozdílem, že je tu navíc pojištění při havárii.
  • Exkluziv: Poskytujete to samé jako varianta Optimal. Navíc tu je GAP a 1. způsobená škoda bez vlivu na bonus.

Pojištění GAP

Pojištění vozidla proti ztrátě jeho hodnoty, které vzniká s ujetými kilometry. Ztratí-li se vám auto, nebo vám bude odcizeno, získáte s tímto pojištěním dostatek finančních prostředků na nový automobil.Možnosti připojištění

S Allianz pojišťovnou také můžete získat různý rozsah asistenčních služeb a je zde i nabídka doplňkového pojištění. Sem spadá především pojištění skel, zavazadel a náhradního vozidla.


Povinné ručení kalkulačka